3D Animasyon ve Görsel Efektler Aşağı Silezya Üniversitesi – University of Lower Silesia

1997’de kurulan, Polonya’nın Wroclaw şehrinde bulunan Aşağı Silezya Üniversitesi (ULS), öğrenmeye yönelik yeni yaklaşımları destekleyen ve ulusal ve uluslararası düzeyde araştırma bağlantıları kuran özel bir yüksek öğrenim kurumu olarak farklı bir kimlik oluşturmuştur. Yüksek kaliteli öğrencilere ek olarak, okul, okulun birinci sınıf akademik itibarını oluşturmaya yardımcı olan başarılı akademik araştırmacıları ve eğitim ve sosyal bilimler profesörlerini cezbetmiştir. Okulun varlığının on beş yılında, öğrenci sayısı 368’den, 200’den fazla akademisyenden tam zamanlı bir akademik kadro tarafından hizmet verilen yaklaşık 8.000 öğrenciye ulaştı. ULS şu anda eğitim, özel ihtiyaç eğitimi, uluslararası ilişkiler, gazetecilik, ulusal güvenlik, felsefe, kültürel çalışmalar ve kültürel antropoloji veya teknik bilim alanlarında lisans programları sunmaktadır.

 

Wrocław – Öğrenme Şehri

 

ULS öğrencileri, büyülü bir kentsel alan ve Polonya’nın dördüncü en büyük şehri (640.000 nüfuslu) olan tarihi Wroclaw kentinden yararlanmaktadır. Her altı sakinin bir öğrenci olduğu bu entelektüel merkez, ULS öğrencilerinin geçmişi ve geçiş halindeki bir 21. yüzyıl Orta Avrupa metropolünün mevcut dinamikleri üzerindeki etkisini araştırabilecekleri ilham verici bir öğrenme ortamı sunar. Bir zamanlar canlı bir Alman metropolü İkinci Dünya Savaşı sırasında neredeyse tamamen yok edildiğinde, Wroclaw daha sonra neredeyse tamamen yeniden dolduruldu ve savaş sonrası dönemde Polonyalılar tarafından yeniden inşa edildi ve bugün karmaşık ve çok katmanlı bir Avrupa kimliğini temsil ediyor.

Eğitim Süresi: 3 YIL
Eğitim Ücreti: 4300€

3D Animasyon ve Görsel Efektler Aşağı Silezya Üniversitesi

 

Ne öğreneceksin?

 

2D ve 3D animasyon tasarımı

iç ve karakter modelleme

oyunlar ve uygulamalar için arayüz tasarımı

nesnelerin, karakterlerin ve iç mekanların tekstüre edilmesi

nesneleri, karakterleri ve iç mekanları oluşturma

 

Mezuniyet Sonrası Ne Olarak Çalışabilirsin?

 

2d / 3d Animatör

Karakter modelleyici

VFX Uzmanı

Kullanıcı Arayüzü ve Kullanıcı Deneyimi tasarımcısı

3d Genelci

3D karakter animatörü

Karakter arması

Mat ressam

3D izleme sanatçısı

Rotoscope sanatçısı

Aydınlatma / render sanatçısı

Dizgici

Etkileşimli fotoğrafçılık uzmanı

 

Bu uzmanlığın bir parçası olarak, sadece 3B ile ilgili çalışma tekniklerini öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda dünyanın her yerinden insanlarla tanışacaksınız. Bu sayede çok kültürlü bir ortamda çeşitli projeleri birlikte oluşturmayı öğreneceksiniz.