SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Bilgi Teknolojisi Yönetimi Lazarski Üniversitesi – Lazarski University Information Technology Management

Eğitim Süresi: 3 Yıl

Eğitim Ücreti: 1. Yıl 5040€   2. Yıl 5280€   3. Yıl 5520€

AÇIKLAMA:

Toplumumuzun geleceği dijital gelişimden ve büyük veri ve yapay zeka gibi diğer BT temalarından büyük ölçüde etkilenecektir; dolayısıyla bu alandaki uzmanlara yüksek bir talep bulunmaktadır. Bilgisayar bilimi hızla değiştiği için teknik gelişmelerin ön saflarında yer alabilirsiniz. BT endüstrisi, iş beklentileri ve ücretler açısından diğer endüstriyel ve ticari sektörlerin çoğunun çok ilerisindedir.

BT Yönetimi programı, BT endüstrisindeki iş piyasasına başarılı bir başlangıç yapmak için ihtiyacınız olan tüm bilgi ve yetenekleri size verecektir. Bu şu anda bilgisayar biliminin en önemli alanıdır ve çok sayıda endüstride çeşitli istihdam fırsatlarına sahiptir. Program, BT endüstrisinde geniş deneyime sahip öğretim üyeleri ve dış profesyoneller tarafından verilmektedir. Programın önemli bir kısmı grup projeleri, vaka çalışmaları, saha gezileri, sınıf tartışmaları, simülasyonlar yoluyla ve ulusal ve uluslararası şirketlerin önde gelen konuk konuşmacılarıyla iş birliği yapılarak verilmektedir.

Yapay zeka, veri bilimi ve siber güvenlik dersleri alarak bilgi tabanınızı genişleteceksiniz. Kariyerinizi ilerletmek için proje yönetimi, veri güvenliği ve BT hukuku alanlarında yeni beceriler geliştirin.

BT Yönetimi öğrencisi olarak:

programlama ve yeniliğe güçlü bir vurgu yaparak bilgisayar becerilerine modern ve pratik bir yaklaşım geliştireceksiniz;

analitik zor becerileri ekip çalışması, proje yönetimi ve sunum yetenekleri gibi sosyal becerilerle birleştireceksiniz;

yapay zeka, veri bilimi ve siber güvenlik konularında dersler alarak bilgi tabanınızı genişletecek;

Güçlü programlama ve matematik yetenekleri de dahil olmak üzere geniş bir yelpazede bilgi işlem yetenekleri geliştireceksiniz;

Seçtiğiniz bölüme bağlı olarak makine öğrenimi, web geliştirme, veri bilimi veya video ve oyunlar gibi belirli ilgi alanlarına odaklanacaksınız.

KARİYER

BT endüstrisi, iş beklentileri ve ücretler açısından diğer endüstriyel ve ticari sektörlerin çoğunun çok ilerisindedir.

BT Yönetimi alanında lisans derecesi ile yaratıcı endüstriler, işletme, finans, eğitim, tıp, mühendislik ve bilim alanlarında çeşitli hesaplamalı ve matematiksel kariyerlere başvurabilirsiniz.

Web ve Video Oyunu Geliştirme

Yaratıcı, İşletme, Finans, Eğitim, Tıp, Mühendislik ve Bilim Endüstrileri

Bilgisayar Müzik/Ses Mühendisliği

Veritabanı Yönetimi

Sistem Analizi

Uygulama Programlama