SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

  Bilgisayar Mühendisliği Vizja Üniversitesi

  Üniversitenin merkez ofisi 1 Eylül 2003 tarihinden beri faaliyet göstermektedir.

  Bu adreste Rektörlük, tüm fakültelerin dekanlıkları, Kütüphane, Okuma Salonu, Lisansüstü Eğitim Koleji, Öğrenci İşleri Dairesi, İşe Alım Dairesi, Öğrenci Hükümeti, Burs Ofisi, Bilgi Teknolojileri Bölümü, bilimsel araştırma yapmak için laboratuvarlar, bilgisayar laboratuvarları, 530 kişilik ana konferans salonu, 2 salon – her biri 260 kişilik, 12 eğitici oda 70-100 kişilik, dersler ve atölye çalışmaları için düzinelerce oda bulunmaktadır.

  Üniversite, şehir merkezinin hemen yakınında, Al’in hemen yakınında, Dzielna 58/60/62 ve Pawia 55 caddelerinde yer almaktadır.

  John Paul II ve Okopowa Caddesi, kendi avlusu, dışarıda otoparkı ve toplu taşıma araçlarına çok kolay erişimi olan sessiz bir ortamda bulunmaktadır.

  Eğitim Süresi: 3,5 YIL
  Eğitim Ücreti: 2500€

  Bilgisayar Mühendisliği Vizja Üniversitesi

  İşgücü piyasası, ağ ve veritabanı uygulamaları alanında ve aynı zamanda İnternet ve multimedya, mobil ve bulut uygulamaları alanında yeni çözümler uygulama becerilerini birleştirebilen disiplinler arası eğitime sahip BT uzmanlarının eksikliğinden muzdariptir. Ekonomi ve Beşeri Bilimler Üniversitesi’ndeki Bilgisayar Bilimleri alanı, öğrenmenin ilk aşamalarındaki çok çeşitli ana konular sayesinde, bu alanda sağlam bilgi ve beceriler edinmenizi sağlar. Son üç dönem, seçilen bir uzmanlık alanındaki çalışmalara ayrılmıştır.

   

   

  Bilgi ve beceriler

  Gelişmiş JavaScript programlama

  Veritabanı yönetimi ve bakımı

  BT Proje yönetimi yöntemleri

  Uygulama çerçeveleri

  Ağ hizmetleri programlama

  3B grafikler ve animasyon

  Multimedya sistemleri

  internet hizmetleri

  Mobil oyunlar

  Multimedya web sitesi programlama

  Mobil sistemlere giriş

  Mobil cihazlar için kullanıcı deneyimi tasarımı

  Mobil sistemlerde ağ sorunları

  Mobil cihaz programlama

  Mobil cihazların grafikleri

  Mobil sistemler yazılım mühendisliği