Dijital Pazarlama Collegium Civitas Üniversitesi

GENEL BAKIŞ

Kuruluş (yıl): 1997

Tür: Özel Üniversite

Ana uzmanlık (lar): Uluslararası ilişkiler Gazetecilik ve yeni medya Sosyoloji

Rektör: prof. Stanisław Mocek

Öğrenci (toplam): 2.60 bin

Akademik personel: 0.20 bin

 

PROFİL – KISA AÇIKLAMA

Collegium Civitas, Polonya Bilimler Akademisi’nden Profesörlerin ortak girişimi ile 1997 yılında kurulmuş, devlet dışı modern bir üniversitedir. En başından beri, en yüksek eğitim standartlarını geliştirdi ve sürdürdü. Tüm çalışma alanlarındaki eğitimin kalitesi, Bilim ve Yüksek Öğretim Bakanlığı ve Polonya Akreditasyon Komitesi tarafından yapılan olumlu değerlendirmelerle doğrulanmaktadır. Collegium Civitas, Polonya’daki Üniversitelerin ulusal sıralamasında en üst sıralarda yer almaktadır. Mezunlarımız son derece başarılı ve tatmin edici kariyer yollarına devam ediyor.

Collegium Civitas, Varşova’nın kalbinde – Kültür ve Bilim Sarayı’nda yer almaktadır.

Collegium Civitas, aşağıdaki alanlarda İngilizce, Lehçe ve iki dilli Lehçe-İngilizce akademik programlar sunmaktadır: Yönetim ve Pazarlama; Güvenlik ve Bilgi Analizi; Yeni Medya ve Gazetecilik; Sosyoloji, Kültür ve Sanat; Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi.

En İyi Akademik Fakülte ve Bireysel Yaklaşım:

200’ün üzerinde tanınmış profesör ve öğretim görevlisi

yabancı ve Polonyalı öğretim görevlileri tarafından yürütülen dersler

medya, iş dünyası, uluslararası ilişkiler uzmanları (aralarında eski büyükelçiler)

küçük boyutlu gruplar

eğitime pratik yaklaşım

Dijital Pazarlama Collegium Civitas Üniversitesi
Eğitim Süresi: 3 YIL
Eğitim Yılı: 4000€/YIL

Açıklama:

Sözde dijital endüstri, geniş anlamıyla, ekonominin en hızlı büyüyen dallarından biridir. Pazarın ihtiyaçlarına göre ve işverenlerle işbirliği içinde profillenen araştırmalar, İnternet pazarlama endüstrisinde geleceğin uzmanlarının kalitesini ve yetkinliğini artırmak için mükemmel bir çözümdür. Dijital Pazarlama uzmanlığı öğrencileri için, endüstrinin özel ihtiyaçlarına cevap veren program, gelecekteki profesyonel kariyerlerine bir bilettir. – diyor Collegium Civitas Yönetim Bölümü Başkanı Profesör Małgorzata Baran.

 

Modern teknolojilerin geliştirilmesi ve kaynakların sayısallaştırılması, işverenlerin birçok sektörü değiştirmesini gerekli kılıyor. Aynı zamanda, çok kanallı satışlar ticaret normu haline geliyor ve bu nedenle, geniş ölçüde anlaşılmış uzmanlara veya e-ticaret yöneticilerine olan talep artıyor.

 

Dijital Pazarlama programı, işletmelerde ve kurumlarda İnternet pazarlamacılığı ile ilgili pozisyonlarda (örneğin bir e-pazarlama uzmanı olarak) iş bulmayı kolaylaştırır.

 

Çalışmalarınız sırasında, en fazla sayıda potansiyel müşteriye ulaşmak için sosyal medya veya İnternet gibi iletişim kanalları da dahil olmak üzere dijital medyayı nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Ayrıca, İnternet’in kendisinin zaman içinde nasıl geliştiği ve kullanıcılarının Polonya’da ve dünya çapında nasıl değiştiği hakkında da bilgi edineceksiniz.

 

Alanlarının en iyi uzmanları ve uygulayıcıları tarafından yönetilecek birçok uzmanlık sınıfı sayesinde, diğerlerinin yanı sıra şunları öğreneceksiniz:

 

– Çevrimiçi reklamcılık pazarının sayılarla nasıl göründüğü ve Dijital Pazarlama sözlüğü – Dijital Pazarlamaya Giriş konusunda ustalaşacaksınız;

– bir çevrimiçi iletişim stratejisi oluşturmak için yedi adım ve adım adım reklam özeti nedir – Strateji ve Planlama;

– İçerik pazarlamasında bir strateji nasıl oluşturulur ve çekici içerik nasıl yazılır, aynı zamanda İnternette ilgili içerik hazırlayarak bir grup alıcı nasıl korunur? – İçerik pazarlaması;

– Mobil reklamcılığın nasıl göründüğü ve nesnelerin İnternetinin ne olduğu dahil olmak üzere mobil cihazlar üzerinden pazarlama yaparak nasıl başarılı olunur? – Mobil pazarlama;

– Google Ads reklamcılık pazarı nedir ve Google Ads platformu en baştan nasıl oluşturulur – Arama Motoru Pazarlaması (SEM);

– görüntülü reklamcılık standartları neye benzer ve çevrimiçi reklamcılığın önündeki en büyük zorluklar nelerdir – Programatik ve Görüntülü Reklamcılık;

– Web sitesi tasarımındaki en önemli trendler ve ayrıca UX’te kullanılan araştırma yöntemleri ve araçları nelerdir – Web Analitiği ve Kullanıcı Deneyimi.

Bu uzmanlık aynı zamanda, İnternet pazarlamasındaki en son trendlere cevap olan, pazarlamadaki E-spor veya Etkileyenler gibi seçmeli dersleri de içerir.