Gıda Varşova Yaşam Bilimleri Üniversitesi

Warsaw University of Life Sciences

Kuruluş yılı: 1816

Tür: Devlet Üniversitesi

Ana uzmanlıklar:  Veterinerlik bilimi, Ziraat bilimleri, İnşaat ve Çevre Mühendisliği

Rektör: prof. dr hab. Michał Jerzy Zasada

Öğrenci (toplam): 27 bin

Akademik personel: 1,3 bin

 PROFİL – KISA AÇIKLAMA

Varşova Yaşam Bilimleri Üniversitesi, 1816 yılına kadar uzanan, ülkedeki en eski tarım ve doğa bilimleri üniversitesidir. Okul, yurtiçinde ve yurtdışında gençler ve öğretim personeli arasında tanınan ve kesintisiz ilgiden yararlanan, eğitim kalitesine gösterdikleri özen, en iyi üniversite geleneklerine sadakat, değişikliklere açıklık ve dinamik gelişime değer verilen, gelişen bir akademik merkezdir.

Üniversite, doğal ve teknikten veterinerlik, sosyal ve ekonomik çalışmalara kadar 38 eğitim programı (8’i İngilizce olarak yürütülen) sunar ve yaklaşık 18.000 öğrenciye eğitim verir. tam zamanlı, yarı zamanlı, doktora ve lisansüstü çalışmalarda ve uluslararası öğrenci değişiminin bir parçası olarak öğrenciler.

Eğitim Süresi: 2 YIL
Eğitim Ücreti: 2000€/YIL

Gıda Varşova Yaşam Bilimleri Üniversitesi

Açıklama:

Uzmanlık misyonu

EURECA, ekonomik, sosyal ve ekolojik çevrelerinde tüketicilere odaklanan iki yıllık, dünya standartlarında entegre bir programdır.

WULS-SGGW iki uzmanlık sunar:

a) Gıda Politikası ve Yönetimi; üç alana odaklanın: gıda, tüketici ve beslenme.

b) Ekonomi ve Yönetim; ekonomik ve örgütsel teorilerin çeşitli yönlerine ve iş ve devlet kurumlarındaki en iyi uygulamalara odaklanın.

Ayrıca, cömert bir hibe ve çift diploma ile mezun olma imkanı sağlanan bir değişim programında ortak bir üniversitede bir sömestr geçirmeniz teşvik edilir. EURECA’yı seçerek, güçlü bir araştırma odaklı bir Avrupa programına katılırsınız ve

WULS, MSc sunmaz. Tüketici İşleri ve çift diploma. WULS, EURECA değişim programı (kış dönemi) kapsamında SADECE bir dönem sunar.