İngilizce Hazırlık Eğitimi Varşova Yönetim Üniversitesi

Varşova Yönetim Üniversitesi, Polonya’daki en eski özel üniversitelerden biridir. 20 yıl önce kuruluşundan bu yana yaklaşık 80.000 Polonyalı ve uluslararası öğrenci mezun olmuştur.

Üniversite, lisans ve yüksek lisans öğrencileri için 10 alanda tam zamanlı ve yarı zamanlı kurslar sunmaktadır. WMU, yüksek nitelikli ve deneyimli araştırma ve öğretim kadrosu ile tanınır.

Eğitim teklifimiz değişen iş piyasasının ihtiyaçlarını karşılar ve buna göre kurslarını genişletir. Üniversite ayrıca Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Ukrayna, Türkiye, Belçika, ABD, Fransa, Almanya, İngiltere ve Rusya’daki üniversiteler dahil olmak üzere dünyanın her yerindeki diğer yüksek öğretim kurumlarıyla işbirliği yapmaktadır.

Üniversite, Polonya’nın sosyal ve ekonomik yaşamına aktif olarak katılır, uluslararası olanlar da dahil olmak üzere çok sayıda konferans düzenler, hayır işleri ve spor etkinliklerini destekler, bir kültür koruyucusudur. Aşağıdaki kuruluşlar ve ofisler Üniversitede aktif olarak faaliyet göstermektedir: Öğrenci Özyönetim, bilim grupları, Yüksek Lisans Kulübü, Kariyer Ofisi ve Üniversite Sporları Derneği.

 

Şu anda Üniversitemiz Varşova’daki üç enstitü ve üç şube fakültesinden oluşmaktadır:

-İşletme Yönetimi ve Kalite Enstitüsü

-Padagoji ve Psikoloji Enstitüsü

– Hukuk, İdare ve Güvenlik Enstitüsü

– Bełchatów’daki (Polonya) WMU Şube Fakültesi

-Ciechanów’daki (Polonya) WMU Şube Fakültesi

– Karvina’daki (Çek Cumhuriyetia) Jan Amos Komensky Şubesi Fakültesi

 

Ayrıca mükemmel çalışma koşulları:

Bilgisayar odaları, konferans salonları ve laboratuvarları olan modern, iyi donanımlı bir akademik kampüs.

Yüzme havuzu, spor salonu veya spor salonu gibi dinlence tesisleri.

Geniş odalarda 300’den fazla öğrenci için öğrenci konaklama.

RAKAMLARLA WMU

ÇALIŞMA ALANLARI

9

BURSLAR
3700000 $

YERLEŞKE
30000 m2

ÖĞRENCİLER
4000

UZMANLIKLAR
67

Eğitim Süresi: 9 AY ( 900 Saat )
Eğitim Ücreti: 3250€

İngilizce Hazırlık Eğitimi Varşova Yönetim Üniversitesi

KURS HAKKINDA

İngilizce öğrenmeyi planlayan uluslararası öğrenciler için yoğun dil kursları. Sınıflar, günlük yaşamda çalışmak ve iletişim kurmak için gerekli olan 4 dil becerisinin tümünü geliştirmeye odaklanmıştır: günlük hayatta çalışmak ve iletişim kurmak için gerekli olan yazma, konuşma, dinleme ve okuma. Vurgu, iletişimde akıcılığı, farklı akademik alanlardan pratik gramer ve kelime bilgisini geliştirmeye verilir. Her toplantının öğrencilerin seviyesine göre ayarlanmış görseller, akademik metinler ve ted-konuşmalara dayanan bir tartışma biçimi vardır ve ardından yeni materyalleri uygulamak için çeşitli alıştırmalar yapılır.

 

FİYAT LİSTESİ

1 Yıllık Hazırlık Okulu (9 ay): İNGİLİZCE

Saat sayısı: 800+100 saat Terminoloji Dersleri

Toplamda 900 Saat !

Grup: 9-12 kişi.

Öğrenim ücreti: 3250 €