SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

  İngilizce Hazırlık Eğitimi Vizja Üniversitesi

  Üniversitenin merkez ofisi 1 Eylül 2003 tarihinden beri faaliyet göstermektedir.

  Bu adreste Rektörlük, tüm fakültelerin dekanlıkları, Kütüphane, Okuma Salonu, Lisansüstü Eğitim Koleji, Öğrenci İşleri Dairesi, İşe Alım Dairesi, Öğrenci Hükümeti, Burs Ofisi, Bilgi Teknolojileri Bölümü, bilimsel araştırma yapmak için laboratuvarlar, bilgisayar laboratuvarları, 530 kişilik ana konferans salonu, 2 salon – her biri 260 kişilik, 12 eğitici oda 70-100 kişilik, dersler ve atölye çalışmaları için düzinelerce oda bulunmaktadır.

  Üniversite, şehir merkezinin hemen yakınında, Al’in hemen yakınında, Dzielna 58/60/62 ve Pawia 55 caddelerinde yer almaktadır.

  John Paul II ve Okopowa Caddesi, kendi avlusu, dışarıda otoparkı ve toplu taşıma araçlarına çok kolay erişimi olan sessiz bir ortamda bulunmaktadır.

  Eğitim Süresi: 9 AY (720 Saat)
  Eğitim Ücreti: 2950€

  İngilizce Hazırlık Eğitimi Vizja Üniversitesi

  Dil Hazırlık Okulu, gelecekteki öğrencileri Lehçe veya İngilizce olarak yürütülen çalışmalarına hazırlamayı amaçlamaktadır.

  Dil kursunun tamamlanması size derslere katılma ve akademik ortamda sorunsuz çalışma fırsatı verir. İngilizce veya Lehçe eğitimlerine başlamak için dil becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız veya sıfırdan öğrenmek istiyorsanız – Hazırlık Dil Okulu sizin için doğru seçimdir.