SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

İnsan Kaynakları Yönetimi Vizya Üniversitesi

Üniversitenin merkez ofisi 1 Eylül 2003 tarihinden beri faaliyet göstermektedir.

Bu adreste Rektörlük, tüm fakültelerin dekanlıkları, Kütüphane, Okuma Salonu, Lisansüstü Eğitim Koleji, Öğrenci İşleri Dairesi, İşe Alım Dairesi, Öğrenci Hükümeti, Burs Ofisi, Bilgi Teknolojileri Bölümü, bilimsel araştırma yapmak için laboratuvarlar, bilgisayar laboratuvarları, 530 kişilik ana konferans salonu, 2 salon – her biri 260 kişilik, 12 eğitici oda 70-100 kişilik, dersler ve atölye çalışmaları için düzinelerce oda bulunmaktadır.

Üniversite, şehir merkezinin hemen yakınında, Al’in hemen yakınında, Dzielna 58/60/62 ve Pawia 55 caddelerinde yer almaktadır.

John Paul II ve Okopowa Caddesi, kendi avlusu, dışarıda otoparkı ve toplu taşıma araçlarına çok kolay erişimi olan sessiz bir ortamda bulunmaktadır.

Eğitim Süresi: 3 YIL
Eğitim Ücreti: 2500€

İnsan Kaynakları Yönetimi Vizya Üniversitesi

Program özellikleri

İnsan kaynaklarının etkin yönetimi, iyi işleyen herhangi bir şirket için kilit bir faktördür. Uzmanlık programı, çalışanların işe alınması, çalışmaya motive edilmesi, yetkinliklerinin geliştirilmesi ve ekip yönetimi ile ilgili süreçleri içerir.

 

Uzmanlaşmanın amacı, işgücü planlamasının profesyonel yöntemleri, personel eğitimi, analizi ve iş tanımları hakkında bilgi sağlamaktır.

 

 

Bilgi ve beceriler

İnsan kaynakları yönetimi

Çalışanların işe alınması, seçimi, geliştirilmesi ve motivasyonu süreçleri

Entegre çalışan ekipleri oluşturmak

Bireysel kariyer planlaması

Görev tahsisi ve devri

Çalışanların potansiyelini geliştirmek

Takım liderliği

Şirket içinde verimli bir iç ve dış iletişim sistemi oluşturmak