SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

İşletme Yönetimi Lodz Üniversitesi

Lodz Üniversitesi

Kuruluş yılı: 1945

Tür: Devlet Üniversitesi

Ana uzmanlıklar: İşletme yönetimi, BT, Uluslararası ilişkiler

Rektör: prof. Antoni Różalski

Öğrenci (toplam): 32 bin

Akademik personel: 2.20 bin

 

KISA AÇIKLAMA

SmartUni uygulaması gibi yeni medya için yenilikçi fikirlere sahip Lodz Üniversitesi, her öğrencinin kendini rahat ve önemli hissettiği bir yerdir. Erasmus + ve diğer değişim programları kapsamında Lodz’da okuyanlarla birlikte yabancı öğrenciler yaklaşık 95 farklı milletten oluşmaktadır. Bu gerçekten uluslararası atmosferde, herkes şehrin ve kurumlarının kültürel çeşitliliğini deneyimleyebilir. Lodz Üniversitesi, eleştirel düşünen, küresel sorunların çoğunu vurgulayan karmaşıklık ve çeşitli bakış açılarını anlayan aktif dünya vatandaşlarını eğitmeye çalışmaktadır. Lodz Üniversitesi diplomaları tüm Avrupa Birliği ülkelerinde tanınmaktadır. Yüksek Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edilmiş bir devlet üniversitesi olan Lodz Üniversitesi, 70 yılı aşkın süredir Polonya’nın önde gelen eğitim kurumlarından biridir. Lodz Üniversitesi’nde öğrenim görmeye olan ilgi, yalnızca yüksek kaliteli öğretimle değil, aynı zamanda iş gücü piyasasının değişen gereksinimlerine uyarlanmış Lehçe, İngilizce, Almanca veya Fransızca olarak sunulan modern çalışma programları tarafından da belirlenir. Kurumumuz düzenli olarak Polonya’dan ve yurtdışından konuşmacılara, önde gelen politikacılara, iş adamlarına ve kültür temsilcilerine ev sahipliği yapmaktadır.

Eğitim Süresi: 2 YIL
Eğitim Ücreti:
2500€

İşletme Yönetimi Lodz Üniversitesi

Açıklama:

İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Programı, gelecekteki mezunlara çok boyutlu, yönetimsel bir işletme ve işletme anlayışı sağlamayı amaçlamaktadır. Mezunlar, bir organizasyonun herhangi bir seviyesinde analizler yapan iş kararlarında, arka ofis destek birimlerinin yöneticisi veya yöneticilere danışman olarak hizmet vermeye hazır olmalıdır. Bu program, yaratıcı bir öğrenme becerisine sahip olan ve eski ve yeni edindikleri bilgi içeriğini yeni bir bağlama – ticari kuruluşların içeriğine – yerleştirmeye istekli kişilere yöneliktir. Bu program, farklı geçmişlerden gelen başkalarıyla bilgi, beceri ve tutum paylaşmaya hazırlanan kişiler içindir.

Öğrenciler, sınıftaki çeşitliliğe ve – iki yıllık çalışmaları sırasında – iş simülasyonlarına ve gerçek işletmelerde üstlenilen projelere katılım yoluyla karar verme ve problem çözme ile karşılaşacaklar.