SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Klinik Psikoloji ve Psikoterapi Vizya Üniversitesi

Üniversitenin merkez ofisi 1 Eylül 2003 tarihinden beri faaliyet göstermektedir.

Bu adreste Rektörlük, tüm fakültelerin dekanlıkları, Kütüphane, Okuma Salonu, Lisansüstü Eğitim Koleji, Öğrenci İşleri Dairesi, İşe Alım Dairesi, Öğrenci Hükümeti, Burs Ofisi, Bilgi Teknolojileri Bölümü, bilimsel araştırma yapmak için laboratuvarlar, bilgisayar laboratuvarları, 530 kişilik ana konferans salonu, 2 salon – her biri 260 kişilik, 12 eğitici oda 70-100 kişilik, dersler ve atölye çalışmaları için düzinelerce oda bulunmaktadır.

Üniversite, şehir merkezinin hemen yakınında, Al’in hemen yakınında, Dzielna 58/60/62 ve Pawia 55 caddelerinde yer almaktadır.

John Paul II ve Okopowa Caddesi, kendi avlusu, dışarıda otoparkı ve toplu taşıma araçlarına çok kolay erişimi olan sessiz bir ortamda bulunmaktadır.

Eğitim Süresi: 2 YIL
Eğitim Ücreti: 2600€

Klinik Psikoloji ve Psikoterapi Vizya Üniversitesi

Program özellikleri

Modern toplumda meydana gelen en hızlı değişimler ve bunlarla ilişkili stresin insan deneyimi, klinik psikolog ve psikoterapistin rolünün gelecek yıllarda artacağı anlamına gelir. Sağlık bozukluklarının önlenmesi, teşhisi ve tedavisi amacıyla klinik profili olan uzmanlara olan talep işgücü piyasasında sürekli artmaktadır. Bu lisansüstü program, öğrencileri bilgiye dayalı kararlar alabilen ve bunları etkin bir şekilde uygulayabilen uzmanlar olmaya hazırlar.

 

Bilgi ve beceriler

Klinik Psikoloji

Bağımlılık psikolojisi

Klinik psikolojik tanı

Cezaevi psikolojisi

Engelli insanların psikolojisi

Nevrotik bozukluklar

Aile ve ilişkiler psikolojisi

Sağlıklı psikoloji

Psikoz

Bilişsel bozukluklar

Psikosomatik

Psikoterapi

Çocukların klinik psikolojisi