SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Pazarlama Yönetimi Lazarski Üniversitesi – Marketing Management Lazarski University

Eğitim Süresi: 3 Yıl

Eğitim Ücreti: 1. Yıl 5040€   2. Yıl 5280€   3. Yıl 5520€

AÇIKLAMA:

Pazarlama – pazar gelişiminin önemli bir direği. Pazarlama, duygular, marka, deneyim, tanıtım, segmentasyon, konumlandırma, hedef kitle, marka savaşları, ürün yaşam döngüsü, müşteri odaklılık, tüketici davranışları, yaratıcılık… tüm bu kelimeler sizi heyecanlandırıyorsa bu program tam size göre.

Pazarlama Yönetimi Lisans Programı, pazarlamaya modern ve pratik bir yaklaşım geliştirmeyi ve hem teorik temel temelleri hem de modern yaklaşımı, araçları ve trendleri bilecek profesyonelleri mezun etmeyi amaçlayan bir programdır. Programın deneyim odaklı modeli, programın pratik önemini artırıyor ve size pazarlama sektörünün farklı yönlerini keşfetme ve bunun sonucunda gelecekteki kariyerlerinde hangisine ait olmak istediklerine karar verme fırsatı veriyor.

Pazarlama Yönetimi öğrencisi olarak:

Bütünsel pazarlama anlayışı için teorik bilgi ve temel bir temel edineceksiniz;

Kendinizi denemek ve geleceğe yönelik yolu seçmek için farklı pazarlama alanlarındaki kurslarda yarışacaksınız;

Uzmanlık alanını genişletmek için pazar araştırması, pazarlama stratejisi, pazarlama kampanyası, marka yönetimi, tüketici davranışı konularında temel beceriler size sağlanacak;

pazarlama kararları vermek için analitiği, tüketici veri analizi tekniklerini kullanacaksınız;

Sorumlu pazarlama ilkelerini ve bunlara yapay zeka araçları gibi modern bir yaklaşımı keşfedeceksiniz;

yaratıcılık, planlama, iletişim, sunum, pazar araştırması ve ekip çalışması konularında geniş bir yelpazede beceriler geliştireceksiniz;

grup projeleri, vaka çalışmaları, saha gezileri, sınıf tartışmaları, simülasyonlar aracılığıyla ve ulusal ve uluslararası şirketlerin önde gelen konuk konuşmacılarıyla işbirliği yaparak pazarlamayı deneyimleyeceksiniz.

KARİYER

Marka Stratejisti

Pazar Araştırması Analisti

Sosyal Medya Pazarlama Müdürü

İçerik Pazarlama Uzmanı

Halkla İlişkiler Koordinatörü

İletişim Stratejisti

Web Tasarım Müdürü