SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Programlama ve Yazılım Aşağı Silezya Üniversitesi

1997’de kurulan, Polonya’nın Wroclaw şehrinde bulunan Aşağı Silezya Üniversitesi (ULS), öğrenmeye yönelik yeni yaklaşımları destekleyen ve ulusal ve uluslararası düzeyde araştırma bağlantıları kuran özel bir yüksek öğrenim kurumu olarak farklı bir kimlik oluşturmuştur. Yüksek kaliteli öğrencilere ek olarak, okul, okulun birinci sınıf akademik itibarını oluşturmaya yardımcı olan başarılı akademik araştırmacıları ve eğitim ve sosyal bilimler profesörlerini cezbetmiştir. Okulun varlığının on beş yılında, öğrenci sayısı 368’den, 200’den fazla akademisyenden tam zamanlı bir akademik kadro tarafından hizmet verilen yaklaşık 8.000 öğrenciye ulaştı. ULS şu anda eğitim, özel ihtiyaç eğitimi, uluslararası ilişkiler, gazetecilik, ulusal güvenlik, felsefe, kültürel çalışmalar ve kültürel antropoloji veya teknik bilim alanlarında lisans programları sunmaktadır.

 

Wrocław – Öğrenme Şehri

 

ULS öğrencileri, büyülü bir kentsel alan ve Polonya’nın dördüncü en büyük şehri (640.000 nüfuslu) olan tarihi Wroclaw kentinden yararlanmaktadır. Her altı sakinin bir öğrenci olduğu bu entelektüel merkez, ULS öğrencilerinin geçmişi ve geçiş halindeki bir 21. yüzyıl Orta Avrupa metropolünün mevcut dinamikleri üzerindeki etkisini araştırabilecekleri ilham verici bir öğrenme ortamı sunar. Bir zamanlar canlı bir Alman metropolü İkinci Dünya Savaşı sırasında neredeyse tamamen yok edildiğinde, Wroclaw daha sonra neredeyse tamamen yeniden dolduruldu ve savaş sonrası dönemde Polonyalılar tarafından yeniden inşa edildi ve bugün karmaşık ve çok katmanlı bir Avrupa kimliğini temsil ediyor.

Eğitim Süresi: 4 YIL
Eğitim Ücreti: 2400€/YIL

Programlama ve Yazılım Aşağı Silezya Üniversitesi

Bu uzmanlığı seçerek ne öğreneceksiniz?

 

JAVA dilinde programlama

C ++ ile programlama

Python dilinde programlama

BT sistemleri yönetimi

Yazılım testi.

 

Sizin için kariyer fırsatları:

 

bir C ++ programcısı

BT projeleri yöneticisi

bir Java programcısı

bir Python programcısı

 

Başka ne bilmelisin?

 

Üniversitemizde, yazılım dilleri BT sektöründeki uygulayıcılar tarafından öğretilirken, pratik ve mesleki konular yalnızca deneyimli programcılar tarafından yürütülmektedir. Bu sayede mezunlar, işverenlerinin değer verdiği güncel bilgilere sahip olacaklar.