SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Reklamcılık Vizya Üniversitesi

Üniversitenin merkez ofisi 1 Eylül 2003 tarihinden beri faaliyet göstermektedir.

Bu adreste Rektörlük, tüm fakültelerin dekanlıkları, Kütüphane, Okuma Salonu, Lisansüstü Eğitim Koleji, Öğrenci İşleri Dairesi, İşe Alım Dairesi, Öğrenci Hükümeti, Burs Ofisi, Bilgi Teknolojileri Bölümü, bilimsel araştırma yapmak için laboratuvarlar, bilgisayar laboratuvarları, 530 kişilik ana konferans salonu, 2 salon – her biri 260 kişilik, 12 eğitici oda 70-100 kişilik, dersler ve atölye çalışmaları için düzinelerce oda bulunmaktadır.

Üniversite, şehir merkezinin hemen yakınında, Al’in hemen yakınında, Dzielna 58/60/62 ve Pawia 55 caddelerinde yer almaktadır.

John Paul II ve Okopowa Caddesi, kendi avlusu, dışarıda otoparkı ve toplu taşıma araçlarına çok kolay erişimi olan sessiz bir ortamda bulunmaktadır.

Eğitim Süresi: 3 YIL
Eğitim Ücreti: 2500€

Reklamcılık Vizya Üniversitesi

Reklamcılık (BA)

Derece: Lisans derecesi

Çalışma alanı yönetimi

Mod: tam zamanlı çalışma

Süre: 3 yıl (6 yarıyıl)

Dil ingilizce

Program özellikleri

Bu uzmanlık çalışmaları, işletmelerde reklam süreçlerini yönetmek, reklam araçlarını kullanmak, bilgiyi profesyonel olarak reklam kampanyaları oluşturmak için kullanmak, bir kuruluşun ve ürünlerinin imajını oluşturmak ve bu alanda faaliyet gösteren reklam ajansları ve diğer kuruluşlarla işbirliği kurmak ve uygulamak için hazırlanmaktadır. geniş çapta anlaşılan promosyon hizmetlerinden.

 

Bilgi ve beceriler

Reklamcılığın temelleri

Müzakere ve arabuluculuk ilkeleri

Kurumsal sosyal sorumluluk (CSR)

Bilgi Yönetimi

Sosyal Psikoloji

Marka Yönetimi

Tanıtım stratejisi

Ticaret ve hizmetlerde pazarlama

Pazarlamada yeni teknolojiler

Reklam psikolojisi

Tüketici davranışı

İş dünyasında sosyal medya