SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Uluslararası Ekonomik İlişkiler Gdansk Üniversitesi

Gdańsk Üniversitesi

Kuruluş yılı: 1970

Tür: Devlet Üniversitesi

Ana uzmanlıklar: Biyoteknoloji, Finans ve muhasebe, Uluslararası İşletme

Rektör: Prof. Dr hab. Jerzy Piotr Gwizdała

Öğrenci (toplam): 22.81 bin

Akademik personel: 1.70 bin

Web sitesi:  www.ug.edu.pl

Eğitim Süresi: 3 YIL
Eğitim Ücreti: 1400€/YIL

Uluslararası Ekonomik İlişkiler Gdansk Üniversitesi

Açıklama:

ANA KONULAR

Her program güçlü çekirdek ve ana konulardan ve ilginç bir seçmeli ders yelpazesinden oluşur. Aşağıdakiler gibi uluslararası ilişkilerin en spesifik alanlarında bilgiyi derinleştirir:

Uluslararası Pazarlama,

yönetim

muhasebe,

lojistik,

finans ve yatırım,

birleşme ve Devralmalar,

insan kaynakları yönetimi vb.

 

ULUSLARARASI İŞLETME OKUMANIN FAYDALARI

Programlarımız küreselleşme, bölgeselleşme ve uluslararası ticarete kültürlerarası yaklaşımlarla ilgili farklı konuları ele almaktadır. Öğrenciler, lisans ve yüksek lisans tezlerini özel ilgi alanlarına göre hazırlamaları için teşvik edilir. Lisans ve Yüksek Lisans Programlarındaki öğrenim yöntemleri, hem seçkin Üniversite profesörleri hem de şirket uygulayıcıları tarafından geleneksel dersleri, seminerleri, vaka analizi analizlerini, vızıltı gruplarını ve öğrencilerin tezi için bireysel denetimi içerir. Tam zamanlı programlar, öğrencilere çağdaş iş ortamı hakkında en son teorik bilgileri verir. İktisat Fakültesi, her yıl 25 farklı ülkedeki üniversitelere gitmek için 200’den fazla fırsat sunmaktadır, çift diploma programları içermektedir.

 

KARİYER İMKANI

Uluslararası İşletme çalışmaları türünün tek örneğidir ve katılımcılarına stratejik ve küresel işletme yönetimi, pazarlama, finansal konular ve iş sistemi hakkında özel içgörüler hakkında olağanüstü bilgi ve uzmanlığa erişim sağlar. Bu nedenle, bu programlar öğrencilere uluslararası ticaret alanındaki karmaşıklıkları kapsamlı bir şekilde anlamalarını sağlar. Program, öğrencileri çeşitli uluslararası yönetim veya araştırma alanlarında zorlu pozisyonlara hazırlar.