SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Uluslararası Finans ve Ticaret Vizya Üniversitesi

Üniversitenin merkez ofisi 1 Eylül 2003 tarihinden beri faaliyet göstermektedir.

Bu adreste Rektörlük, tüm fakültelerin dekanlıkları, Kütüphane, Okuma Salonu, Lisansüstü Eğitim Koleji, Öğrenci İşleri Dairesi, İşe Alım Dairesi, Öğrenci Hükümeti, Burs Ofisi, Bilgi Teknolojileri Bölümü, bilimsel araştırma yapmak için laboratuvarlar, bilgisayar laboratuvarları, 530 kişilik ana konferans salonu, 2 salon – her biri 260 kişilik, 12 eğitici oda 70-100 kişilik, dersler ve atölye çalışmaları için düzinelerce oda bulunmaktadır.

Üniversite, şehir merkezinin hemen yakınında, Al’in hemen yakınında, Dzielna 58/60/62 ve Pawia 55 caddelerinde yer almaktadır.

John Paul II ve Okopowa Caddesi, kendi avlusu, dışarıda otoparkı ve toplu taşıma araçlarına çok kolay erişimi olan sessiz bir ortamda bulunmaktadır.

Eğitim Süresi: 3 YIL
Eğitim Ücreti: 2400€

Uluslararası Finans ve Ticaret Vizya Üniversitesi

Program özellikleri

Uzmanlık, uluslararası işlemlerin ihtiyaçları ve yabancı girişimlerin (yatırımların) oluşturulması ve geliştirilmesi için uluslararası finans alanında beceriler geliştirmenize olanak tanır. Vurgu, küreselleşme, mali ve parasal sistemler, AB fonları ve çağdaş uluslararası ekonomik ilişkiler hakkındaki bilgilere yerleştirildi.

 

Bilgi ve beceriler

Hazine Yönetimi

Kurumsal Bankacılık

Uluslararası Ekonomik İlişkiler / td>

Operasyonel kontrol

Ekonomide küreselleşme

Yatırım projeleri

Değerleme ve değere dayalı yönetim

Finans ve para sistemleri

Uluslararası finans

Sermaye grupları muhasebesi

AB fonları

Finans kurumları pazarlama