Uluslararası İlişkiler ve Kültürel Diplomasi Andrzej Frycz Modrzewski Üniversitesi

 

Eğitim Ücreti: 2000€/YIL
Eğitim Süresi: 3 YIL

Andrzej Frycz Modrzewski Üniversitesi

 

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow Üniversitesi (AFMKU), benzeri görülmemiş bir ivmeyle gelişen, tam teşekküllü, akredite, Özel yüksek öğrenim kurumudur. Şimdi, Polonya’nın en büyük ikinci şehri Krakow’da bulunan, 600 yılı aşkın bir süredir son derece zengin bir akademik geleneğe sahip olan şehir, gelişen ve canlı bir akademik merkezdir. 7 fakülte içinde, yaklaşık 8000 öğrenciye 22 çalışma alanı sunuyoruz. Üniversite yönetimi, mükemmel öğretim tesisleri, bilgisayar laboratuvarları, kafeterya, mağazalar, doktor muayenehanesi, spor salonu, kütüphane, öğrenci organizasyonları, tv stüdyosu, sanat galerileri, üniversite otelinden oluşan son teknoloji kampüsümüzü inşa ettik. Daha. Sağladığımız kayda değer ilerleme, kuruluşumuzdan bu yana bu kısa sürede gerçekleşen akademik teklifimizin geliştirilmesinde açıkça görülmektedir.

 

Üç bilimsel disiplinde doktora derecesi verme ve hukuk bilimleri disiplini içinde sosyal bilimlerde habilite edilmiş doktora derecesi verme hakkına sahibiz.

 

Üniversite kampüsü, tren ve otobüs istasyonlarının yanı sıra uluslararası bir havalimanına kolay erişim sağlayan mükemmel bir konumdadır. Şehir merkezinde, metropolün tarihi merkezine yaklaşık üç kilometre uzaklıkta Vistula kıyısında yer almaktadır – dünya standartlarında turistik cazibe merkezi Old Town, sadece otuz dakikalık yürüme mesafesinde veya sık kullanılanlardan birine on dakikalık sürüş mesafesindedir. otobüs veya tramvay hizmetleri. Süpermarketler, alışveriş merkezi, sinema kompleksi yürüme mesafesindedir.

 

Uluslararası İlişkiler ve Kültürel Diplomasi Andrzej Frycz Modrzewski Üniversitesi

 

Uluslararası İlişkiler ve Kültür Diplomasisi

Çalışmalar, çağdaş küresel ilişkilerde yumuşak güç ve Kültürel Diplomasinin rolüne odaklanarak Uluslararası İlişkilerin geleneksel akademik bileşenlerini vurgulayan çekirdek bir müfredat sunmaktadır. Uluslararası politika ve kurumların sistematik çalışmasına ve diplomasi ve dış politikanın yürütülmesine odaklanan bir program. Almak istediğiniz zorunlu ve seçmeli dersler. Kurslar burada listelenmiştir ve bu alanda uzmanlaştığınızda deneyimleme olasılığınız olan konuların genişliğini göstermektedir.

 

Öğrenciler, Uluslararası İlişkiler Tarihi, Uluslararası Siyasi İlişkiler, Uluslararası Askeri İlişkiler, Modern Dünyada Kültürler ve Medeniyetler, Uluslararası Kültürel İlişkiler, Diplomasi Tarihi, Diplomatik gibi konuları içeren 3 yılda (6 yarıyıl) 30’dan fazla ders alma fırsatı yakalar. Protokol, Diplomatik Uygulama, Kültürel Diplomasi, Din ve Kültür Diplomasisi, Uluslararası İlişkiler ve Kültür Diplomasisinde Gelecek Eğilimler veya Kültürel Diplomasi Uluslararası Vaka Çalışmaları.