Uluslararası İşletme Andrzej Frycz Modrzewski Üniversitesi

 

Eğitim Süresi: 2 YIL
Eğitim Ücreti: 2000€/YIL

Andrzej Frycz Modrzewski Üniversitesi

 

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow Üniversitesi (AFMKU), benzeri görülmemiş bir ivmeyle gelişen, tam teşekküllü, akredite, Özel yüksek öğrenim kurumudur. Şimdi, Polonya’nın en büyük ikinci şehri Krakow’da bulunan, 600 yılı aşkın bir süredir son derece zengin bir akademik geleneğe sahip olan şehir, gelişen ve canlı bir akademik merkezdir. 7 fakülte içinde, yaklaşık 8000 öğrenciye 22 çalışma alanı sunuyoruz. Üniversite yönetimi, mükemmel öğretim tesisleri, bilgisayar laboratuvarları, kafeterya, mağazalar, doktor muayenehanesi, spor salonu, kütüphane, öğrenci organizasyonları, tv stüdyosu, sanat galerileri, üniversite otelinden oluşan son teknoloji kampüsümüzü inşa ettik. Daha. Sağladığımız kayda değer ilerleme, kuruluşumuzdan bu yana bu kısa sürede gerçekleşen akademik teklifimizin geliştirilmesinde açıkça görülmektedir.

 

Üç bilimsel disiplinde doktora derecesi verme ve hukuk bilimleri disiplini içinde sosyal bilimlerde habilite edilmiş doktora derecesi verme hakkına sahibiz.

 

Üniversite kampüsü, tren ve otobüs istasyonlarının yanı sıra uluslararası bir havalimanına kolay erişim sağlayan mükemmel bir konumdadır. Şehir merkezinde, metropolün tarihi merkezine yaklaşık üç kilometre uzaklıkta Vistula kıyısında yer almaktadır – dünya standartlarında turistik cazibe merkezi Old Town, sadece otuz dakikalık yürüme mesafesinde veya sık kullanılanlardan birine on dakikalık sürüş mesafesindedir. otobüs veya tramvay hizmetleri. Süpermarketler, alışveriş merkezi, sinema kompleksi yürüme mesafesindedir.

 

Uluslararası İşletme Andrzej Frycz Modrzewski Üniversitesi

 

Yüksek lisans çalışmalarında uluslararası ticaretin uzmanlaşma yolu 4 dönem boyunca yürütülür ve bir yüksek lisans derecesi elde etmeye yol açar. Uluslararası işletme uzmanlığı yolunda yüksek lisans programının bir parçası olarak, öğrenciler şu alanlarda bilgi edinir (dahil):

 

Kalkınma Ekonomisi

Uluslararası Ekonomik İşlemler

Uluslararası Finans Piyasaları

AB Ekonomi Hukuku

Çapraz kültür yönetimi

Global Lojistik

Uluslararası İş Stratejisi

Uluslararası İşletmelerde Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi

Eğitim sürecinin amacı, uluslararası iş faaliyetlerini yürütmek için gerekli becerilerin yanı sıra, uluslararası siyasi ve ekonomik süreçleri ve sosyal gerçeklik anlayışını geliştirmeye izin veren, karar verme ve farkındalıkla hareket etme yeterliliklerini eleştirel olarak analiz etme becerisini kazanmaktır. geniş ölçüde anlaşılan siyasi ve ekonomik uluslararası işbirliği alanındaki bu seçimlerle ilişkili sonuçların

 

Çalışmalar sırasında edinilen genel bilgiler, uluslararası ticaretin uzmanlaşma yolunun mezunlarının, yabancı ülkelerle ekonomik işbirliği ile ilgilenen devlet kurum ve kuruluşlarının yanı sıra Avrupa Birliği, uluslararası kuruluşlar ve diplomatik karakollarda çalışmalarını sağlar. Çalışmalar, bütünleşen dünyada iş yapmaya hazırlanıyor.