Uluslararası İşletme Andrzej Frycz Modrzewski Üniversitesi

 

Eğitim Süresi: 3 YIL
Eğitim Ücreti: 2000€/YIL

Andrzej Frycz Modrzewski Üniversitesi

 

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow Üniversitesi (AFMKU), benzeri görülmemiş bir ivmeyle gelişen, tam teşekküllü, akredite, Özel yüksek öğrenim kurumudur. Şimdi, Polonya’nın en büyük ikinci şehri Krakow’da bulunan, 600 yılı aşkın bir süredir son derece zengin bir akademik geleneğe sahip olan şehir, gelişen ve canlı bir akademik merkezdir. 7 fakülte içinde, yaklaşık 8000 öğrenciye 22 çalışma alanı sunuyoruz. Üniversite yönetimi, mükemmel öğretim tesisleri, bilgisayar laboratuvarları, kafeterya, mağazalar, doktor muayenehanesi, spor salonu, kütüphane, öğrenci organizasyonları, tv stüdyosu, sanat galerileri, üniversite otelinden oluşan son teknoloji kampüsümüzü inşa ettik. Daha. Sağladığımız kayda değer ilerleme, kuruluşumuzdan bu yana bu kısa sürede gerçekleşen akademik teklifimizin geliştirilmesinde açıkça görülmektedir.

 

Üç bilimsel disiplinde doktora derecesi verme ve hukuk bilimleri disiplini içinde sosyal bilimlerde habilite edilmiş doktora derecesi verme hakkına sahibiz.

 

Üniversite kampüsü, tren ve otobüs istasyonlarının yanı sıra uluslararası bir havalimanına kolay erişim sağlayan mükemmel bir konumdadır. Şehir merkezinde, metropolün tarihi merkezine yaklaşık üç kilometre uzaklıkta Vistula kıyısında yer almaktadır – dünya standartlarında turistik cazibe merkezi Old Town, sadece otuz dakikalık yürüme mesafesinde veya sık kullanılanlardan birine on dakikalık sürüş mesafesindedir. otobüs veya tramvay hizmetleri. Süpermarketler, alışveriş merkezi, sinema kompleksi yürüme mesafesindedir.

 

Uluslararası İşletme Andrzej Frycz Modrzewski Üniversitesi

 

AFMKU’da sizi uluslararası iş dünyasında mevcut ve gelecekteki zorluklarla yüzleşmeye hazırlıyoruz. Eşsiz öğrenme ortamımız ve son teknoloji tesislerimiz sayesinde, gelecekteki kariyerinizde kalabalığın arasından sıyrılmak için bilgi, beceri ve deneyimler edinebilirsiniz. Uluslararası İşletme, Hukuk Fakültesi, Yönetim ve Uluslararası İlişkiler Fakültesi tarafından yürütülen bir birinci aşama programıdır.

 

Kurslar Polonyalı ve yabancı misafir hocalar tarafından yürütülmektedir. Öğrenciler, Mikroekonomi, Makroekonomi, BT, Uluslararası Siyasi İlişkiler, Sosyoloji, Matematik, Hukuk, Muhasebe, Uluslararası Ticaret, İstatistik, Pazarlama veya İşletmelerde Kültürlerarası İletişim gibi standart konuları içeren 3 yılda (6 yarıyıl) 30’dan fazla ders çalışma fırsatı yakalar. Ve yönetim. Çalışma programı ayrıca dört haftalık uygun bir pratik eğitimi içerir.

Çalışmaların tamamlanmasının ardından, mezunlar Bologna Süreci uyarınca verilen Lisans diplomalarını alırlar.