SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Uluslararası İşletme Yönetimi Vincent Pol Üniversitesi – International Business Management Vincent Pol University

 

 

Eğitim Süresi: 3 Yıl

Eğitim Ücreti: 2500

AÇIKLAMA:

İşletme Yönetimi Programımız, herhangi bir ülkede veya kültürde başarılı bir şekilde çalışan uluslararası işletme profesyonellerini eğitmeyi ve yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Uygulamalı ve vakaya dayalı öğretim yaklaşımı, her mezuna pazarlama, satış, finans, kalite ve yönetim alanları da dahil olmak üzere kapsamlı bir işletme ve ekonomi bilgisi sağlar.

3 yıllık tam zamanlı İşletme Yönetimi Lisans programımız, hem saygın akademik öğretmenlerin hem de profesyonel eğitmenlerin ve deneyimli iş uygulayıcıları ve yöneticilerin de dahil olduğu deneyimli ve yüksek nitelikli öğretim kadrosu tarafından verilen dersleri ve dersleri içerir. Öğrenciler hem teorik derslere katılarak hem de pratik eğitim etkinliklerine, farklı yönetim becerilerini birleştiren grup projelerine, vaka çalışmalarına ve iş simülasyon oyunlarına katılarak eğitilir ve eğitilir.

Öğrenciler aynı zamanda bilgilerini genişleterek ve yüksek düzeyde odaklanmış seçmeli dersler seçerek kişisel hedef ve isteklerini takip edebilirler; böylece uluslararası şirketler, turizm ve otelcilik işletmeleri, küçük işletme ve start-up yönetimi veya emlak ve perakende alanındaki kariyerlere hazırlanabilirler. endüstriler.