Uluslararası Turizm Andrzej Frycz Modrzewski Üniversitesi

Eğitim Ücreti:2000€/YIL
Eğitim Süresi: 2 YIL

Andrzej Frycz Modrzewski Üniversitesi

 

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow Üniversitesi (AFMKU), benzeri görülmemiş bir ivmeyle gelişen, tam teşekküllü, akredite, Özel yüksek öğrenim kurumudur. Şimdi, Polonya’nın en büyük ikinci şehri Krakow’da bulunan, 600 yılı aşkın bir süredir son derece zengin bir akademik geleneğe sahip olan şehir, gelişen ve canlı bir akademik merkezdir. 7 fakülte içinde, yaklaşık 8000 öğrenciye 22 çalışma alanı sunuyoruz. Üniversite yönetimi, mükemmel öğretim tesisleri, bilgisayar laboratuvarları, kafeterya, mağazalar, doktor muayenehanesi, spor salonu, kütüphane, öğrenci organizasyonları, tv stüdyosu, sanat galerileri, üniversite otelinden oluşan son teknoloji kampüsümüzü inşa ettik. Daha. Sağladığımız kayda değer ilerleme, kuruluşumuzdan bu yana bu kısa sürede gerçekleşen akademik teklifimizin geliştirilmesinde açıkça görülmektedir.

 

Üç bilimsel disiplinde doktora derecesi verme ve hukuk bilimleri disiplini içinde sosyal bilimlerde habilite edilmiş doktora derecesi verme hakkına sahibiz.

 

Üniversite kampüsü, tren ve otobüs istasyonlarının yanı sıra uluslararası bir havalimanına kolay erişim sağlayan mükemmel bir konumdadır. Şehir merkezinde, metropolün tarihi merkezine yaklaşık üç kilometre uzaklıkta Vistula kıyısında yer almaktadır – dünya standartlarında turistik cazibe merkezi Old Town, sadece otuz dakikalık yürüme mesafesinde veya sık kullanılanlardan birine on dakikalık sürüş mesafesindedir. otobüs veya tramvay hizmetleri. Süpermarketler, alışveriş merkezi, sinema kompleksi yürüme mesafesindedir.

 

Uluslararası Turizm Andrzej Frycz Modrzewski Üniversitesi

 

Uluslararası Turizmin yüksek lisans çalışmalarında uzmanlaşma yolu 4 dönem boyunca yürütülür ve bir yüksek lisans derecesi elde etmenize yol açar. Uluslararası Turizm uzmanlaşma yolunda yüksek lisans programının bir parçası olarak, öğrenciler (dahil) şu alanlarda bilgi edinirler:

 

Kalkınma Ekonomisi

Uluslararası Sosyal Politika

Stratejik Turizm Destinasyon Yönetimi

Turizmde Yönetimin Kültürel ve Ekonomik Yönleri

Uluslararası Turist Trafiğinin Geliştirilmesi

Turizmde Bilgi Teknolojisi Araçları

Ekoturizm

Din turizmi

Kazanılan mesleki yeterlilikler, mezunların turizm alanında kendi ticari faaliyetlerini yürütmelerine ve turizm organizasyonu ve işletmeciliği (kamu yönetimi, yerel ve ekonomik hükümetler) ile otellerde çalışmalar yapmalarına olanak sağlayacaktır. , seyahat acenteleri, tatil köyleri ve turizm hizmetleri pazarında faaliyet gösteren diğer birçok kuruluş.

BT mezunlarının turizm endüstrisinde daha ileri kariyer için profesyonel olarak hazırlanması, yüksek nitelikli akademik personel (teorisyenler, uzmanlar ve uygulayıcılar) tarafından garanti edilmektedir.