Ankara Lehçe Dil Kursu

Ankara’da Lehçe dil kursu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Eğitmen kadromuz Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Polonya Dili ve Kültürü bölümü mezunu ve aynı zamanda eğitimini Polonya’da tamamlamış filologlardan oluşmaktadır.

Eğitim İçeriği
Birebir eğitim programı ile kişinin ihtiyacına, amacına ve zamanına göre bir ders programı planlanır. Birebir eğitim programı, kişinin hedefleri doğrultusunda en kısa zamanda tamamlanır.

Amaç ve ihtiyaca yönelik geliştirilen eğitim programı, seviye sınavıyla değerlendirilip hazırlanır. Kişiye özel program ve içerik oluşturulur, kurs süresi belirlenir.

Kurs Materyalleri
Eğitiminiz süresince Lehçe  Yayınları kullanılmaktadır. Her seviyenin içeriği ve materyalleri o seviyenin hedeflerine uygun olarak öğrencinin sistemli bir şekilde ilerlemesi ve gelişmesi için hazırlanmıştır. Materyaller, iletişimci yaklaşım metoduna göre tasarlanmış ve sınıflardaki teknolojik altyapıyla desteklenmiştir.

Lehçe Dil Kursu Kur Seviyeleri
Toplam 6 seviyeden oluşmaktadır.
• A1
• A2
• B1
• B2
• C1
• C2

Birebir Lehçe Özel Dersler / VIP

Lehçe Dil Kurs İçeriği
Lehçe dil kursumuz Birebir eğitim programı ile kişinin ihtiyacına, amacına ve zamanına göre bir ders programı planlanmaktadır. Birebir eğitim programı, kişinin hedeflerine ve ihtiyaçlarına odaklanarak en kısa zamanda almasını sağlamaktadır.

Kimler Katılabilir?
Zamanı kısıtlı, ya da grup saatlerine ve yoğunluğuna uyum sağlayamayan, özel alanlarda eğitime ihtiyacı olan veya bireysel olarak çalışması gereken kişiler için uygundur. Özel ders planlamalarımızda, bireysel katılımcılar ya da kurumsal firmalar birebir ve 2-3 kişilik VIP gruplar halinde kendi ofislerinde ya da Dil Okulumuzda özel ders alabilmektedirler.

Kursun Amacı
Önce ihtiyaç analizi yapılır ve kişinin amacı ve ihtiyacı belirlenir, Seviye Tespit Sınavına (STS) katılarak hangi seviyede başlayacağı belirlenir ve son olarak kişinin amacına nasıl bir eğitim programı ile ve ne kadar sürede ve yoğunlukta ulaşabileceğini planlayarak kişiye özel bir program oluşturulur.

Kurs Materyalleri
Kişinin ihtiyaçlarına göre her türlü öğretim teknik ve materyalleri kullanılmaktadır.

Programın Süresi
Kişinin ihtiyaçlarına göre program süresi de değişmektedir.

Lehçe Dil yeterliliğiniz için Milli Eğitim onaylı sertifikanızı alabilirsiniz.

Polonya dilini eğlenerek öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Lehçe’nin zor olduğu ile ilgili kaygılarınızdan kurtulacaksınız.

Kurumumuzun eğitim verdiği kurslar:

Ankara Lehçe Dil Kursu, Ankara Polonya Dili, Leh dili ve edebiyatı, Polonya, Polonyaca öğren, Lehçe öğren, Polonyaca kursu, Polonya Dili ve Kültürü, Lehçe özel ders, Lehçe online ders