Andrzej Frycz Modrzewski Üniversitesi

Andrzej Frycz Modrzewski Üniversitesi

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow Üniversitesi (AFMKU), benzeri görülmemiş bir ivmeyle gelişen, tam teşekküllü, akredite, Özel yüksek öğrenim kurumudur. Şimdi, Polonya’nın en büyük ikinci şehri Krakow’da bulunan, 600 yılı aşkın bir süredir son derece zengin bir akademik geleneğe sahip olan şehir, gelişen ve canlı bir akademik merkezdir. 7 fakülte içinde, yaklaşık 8000 öğrenciye 22 çalışma alanı sunuyoruz. Üniversite yönetimi, mükemmel öğretim tesisleri, bilgisayar laboratuvarları, kafeterya, mağazalar, doktor muayenehanesi, spor salonu, kütüphane, öğrenci organizasyonları, tv stüdyosu, sanat galerileri, üniversite otelinden oluşan son teknoloji kampüsümüzü inşa ettik. Daha. Sağladığımız kayda değer ilerleme, kuruluşumuzdan bu yana bu kısa sürede gerçekleşen akademik teklifimizin geliştirilmesinde açıkça görülmektedir.

Üç bilimsel disiplinde doktora derecesi verme ve hukuk bilimleri disiplini içinde sosyal bilimlerde habilite edilmiş doktora derecesi verme hakkına sahibiz.

Üniversite kampüsü, tren ve otobüs istasyonlarının yanı sıra uluslararası bir havalimanına kolay erişim sağlayan mükemmel bir konumdadır. Şehir merkezinde, metropolün tarihi merkezine yaklaşık üç kilometre uzaklıkta Vistula kıyısında yer almaktadır – dünya standartlarında turistik cazibe merkezi Old Town, sadece otuz dakikalık yürüme mesafesinde veya sık kullanılanlardan birine on dakikalık sürüş mesafesindedir. otobüs veya tramvay hizmetleri. Süpermarketler, alışveriş merkezi, sinema kompleksi yürüme mesafesindedir.